Wolne stanowiska

Doradca Serwisowy ASO

Nazwa pozycji Doradca Serwisowy ASO
Miejsce pracy RTS Elbląg
E-mail [javascript protected email]
Osoba kontaktowa Katarzyna Szuman
Zakres obowiązków

- Obsługa klienta serwisu w oparciu o obowiązujące standardy.

- Przyjmowanie samochodów do serwisu, dokonanie oględzin, sporządzenie dokumentacji technicznej, określenie

   terminu i zakresu naprawy, rozliczenie klienta, wydanie samochodu.

- Efektywne planowanie prac serwisowych w kalendarzu.

- Bieżąca współpraca z klientem.

- Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych w obszarze usług serwisowych, ukierunkowanych na rozwijanie

- Współpracy z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagany profil kandydata
- Wykształcenie min. średnie

- Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

- Wysoka kultura osobista. - Prawo jazdy kat. B - Doświadczenie w branży mile widziane
- Zaangażowanie
- Znajomość branży motoryzacyjnej.
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

- Możliwość rozwoju zawodowego.